Pomoc drogowa Warszawa

Autopomoc w Warszawie

POMOC DROGOWA WARSZAWA

Auto-pomoc Warszawa - dzwoń teraz!

pomoc drogowa Warszawa


Pomoc drogowa w Warszawie zapewnia holowanie i transport na terenie Warszawie i najbliższych okolic, dla samochodów osobowych, samochodów ciężarowych o max. masie całkowitej do 3,5t., przyczepy kempingowe i transportowe o wymiarach zbliżonych do samochodu ciężarowego i nośności do 1,5 tony, motocykle, quady, pojazdy zabytkowe i specjalne.

Warszawa autopomoc - zapewniamy, że nie zostawimy Cię na miejscu zdarzenia bez opieki. Holujemy Twój samochód (obojętne w jakim stanie się znajduje) do podanego miejsca przeznaczenia – do serwisu, autoryzowanej stacji obsługi, do wskazanego warsztatu, do domu lub na parking. Niezależnie jak daleko i jak duże są uszkodzenia w Twoim pojeździe. Awaria samochodu może się przytrafić wszędzie, pomoc jaką oferujemy
da Tobie poczucie bezpieczeństwa i opieki nad Tobą, pasażerami i uszkodzonym samochodem. 

Pomoc drogowa w Warszawie - zapewniamy również, dowóz paliwa, części, awaryjne otwieranie zamków, przewóz do hotelu, warsztatu, wypożyczalni samochodów, zamówienie taksówki itp.

Pomoc drogowa Warszawa - w przypadku kolizji drogowej.

Pomoc drogowa działa całą dobę i 7 dni w tygodniu zupełnie niezależnie od warunków drogowych i atmosferycznych. Zgłoszenia ze zdarzeń drogowych przyjmujemy pod nr tel. 512 - 501 – 301 w każdej sytuacji. Przyjmując zgłoszenie z Warszawy i okolic, wysyłamy niezwłocznie samochód pomocy drogowej z naszymi wykwalifikowanymi kierowcami. Kompleksowa pomoc drogowa oferowana przez nasza firmę, zapewnia naprawy usterek w drodze, holowanie pojazdów, naprawy kół i inne usterki. Wyposażone w specjalistyczny sprzęt samochody umożliwiają obsługę aut osobowych, i dostawczych do 3,5t oraz pojazdów specjalnych (quady, sam.dostawcze, minibusy itp.) W zależności od zdarzenia drogowego i stanu pojazdu, transportujemy pojazd na lawecie lub na miejscu wykonujemy drobne naprawy i usterki.

Autopomoc Warszawa

Kolizja drogowa to stresujące przeżycie, nagła awaria samochodu lub uszkodzenia auta uniemożliwiające dalszą podróż to sytuacja w której pomoc drogowa wybawi Cię od kłopotu i jak najszybciej usprawni auto lub odholuje na parking lub do domu. Szybko oceniamy zakres działań i podejmujemy odpowiednie środki na drodze. Odbierając zgłoszenie wysyłamy samochód pomocy drogowej i będziemy przygotowani na każdą pomoc na drodze, w mieście i poza miastem.

  1. Gdy Twoje auto uległo kolizji lub uszkodzeniu,
  2. Samochód nie może jechać z niewiadomych przyczyn,
  3. Potrzebujesz pomocy specjalisty, mechanika, lub np. wymienić koło,
  4. Holować pojazd do warsztatu lub na parking
  5. Przewieźć auto na lawecie w dowolne miejsce w Polsce,

W przypadku awarii - dzwoń do pomocy drogowej - tel. 512 - 501 – 301

Pomoc drogowa wszędzie, nie tylko w Warszawie i okolicach – telefonicznie ustalimy warunki działania. Laweta, autopomoc, autoholowanie, naprawy na drodze – to tylko znikoma część naszej działalności. Zapewniamy również auta zastępcze na czas naprawy pojazdu w warsztacie oraz finansowane
z OC sprawcy kolizji.

POMOC DROGOWA WARSZAWA - działamy całą dobę i 365 dni w roku.